599371-2025 - Wettbewerb
Polen – Aussaat von Baumsamen – USŁUGI SADZENIA DRZEW I KRZEWÓW, USŁUGI ZAKŁADANIA RÓŻANEK, TRAWNIKÓW I ŁĄK KWIETNYCH W CHORZOWIE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGI SADZENIA DRZEW I KRZEWÓW, USŁUGI ZAKŁADANIA RÓŻANEK, TRAWNIKÓW I ŁĄK KWIETNYCH W CHORZOWIE
Beschreibung: W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą: - usługi sadzenia drzew, - usługi sadzenia krzewów, - usługi zakładania różanek, - usługi zakładania trawników i łąk kwietnych, - zakup, transport i rozścielenie kory sosnowej drobno mielonej, - zakup, transport i rozścielenie ziemi urodzajnej Zamówienie należy wykonać zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą: - usługi sadzenia drzew, - usługi sadzenia krzewów, - usługi zakładania różanek, - usługi zakładania trawników i łąk kwietnych, - zakup, transport i rozścielenie kory sosnowej drobno mielonej, - zakup, transport i rozścielenie ziemi urodzajnej
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 p.z.p. do 50% wartości zamówienia. Warunki udzielenia to m.in. brak rozstrzygnięcia postępowania na kolejny okres, konieczność zagospodarowania dodatkowych obszarów, konieczność zwiększenia ilości. Cena maksymalna będzie ustalana na podstawie złożonej oferty z możliwością waloryzacji odpowiedniej do zapisów z SWZ.