See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków stosowanych w chemioterapii.
Beschreibung: Dostawa leków stosowanych w chemioterapii - 20 zadań asortymentowych
Interne Kennung: DZPZ.26.11.16.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Anagrelidum - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Cetuximabum - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Cyclophosphamidum - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Docetaxelum - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Doxorubicin hydrochloride - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: Fluorouracilum - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: Fulvestrantum - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Beschreibung: Irinotecani hydrochloridum trihydricum - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Beschreibung: Lanreotidum - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Beschreibung: Lomustin - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11
Beschreibung: Methotrexatum - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12
Beschreibung: Oxaliplatinum - 3 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13
Beschreibung: Paclitaxel-nab (nanoparticle albumin-bound paclitaxel) - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14
Beschreibung: Paclitaxelum - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15
Beschreibung: Panitumumab - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16
Beschreibung: Pemetrexedum - 2 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17
Beschreibung: Procarbazini hydrochloridum - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18
Beschreibung: Vinblastini sulfas - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19
Beschreibung: Vincristini sulfas - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20
Beschreibung: Vinorelbinum - 1 pozycja asortymentowa
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DZPZ.26.11.16.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie 3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie 4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie 5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie 6
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie 7
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie 8
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie 9
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie 10
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie 11
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie 12
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie 13
Lot: LOT-0014
Title: Zadanie 14
Lot: LOT-0015
Title: Zadanie 15
Lot: LOT-0016
Title: Zadanie 16
Lot: LOT-0017
Title: Zadanie 17
Lot: LOT-0018
Title: Zadanie 18
Lot: LOT-0019
Title: Zadanie 19
Lot: LOT-0020
Title: Zadanie 20