2. Verfahren
Verfahren
Titel: Farmaceutische specialiteiten op basis van piperacilline/tazobactam, flucloxacilline, linezolid, benzylpenicilline (natrium), vancomycine (hydrochloride), ceftazidime, meropenem (trihydraat), ciprofloxacine en ceftriaxon
Beschreibung: Farmaceutische specialiteiten op basis van piperacilline/tazobactam, flucloxacilline, linezolid, benzylpenicilline (natrium), vancomycine (hydrochloride), ceftazidime, meropenem (trihydraat), ciprofloxacine en ceftriaxon
Interne Kennung: PPP0KC-2670/6186/HECAPP/2026/PO/ANTIBIOTIQUES
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: - Perceel nr. 1. A: Farmaceutische specialiteiten op basis van piperacilline/tazobactam 2 g/250 mg +Perceel nr. 1. B: Farmaceutische specialiteiten op basis van piperacilline/tazobactam 4g/500mg
Beschreibung: Farmaceutische specialiteiten op basis van piperacilline/tazobactam
Interne Kennung: 1 A
Los: LOT-0010
Titel: Farmaceutische specialiteiten op basis van benzylpenicilline (natrium) 5MUI
Beschreibung: Farmaceutische specialiteiten op basis van benzylpenicilline (natrium) 5MUI
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Farmaceutische specialiteiten op basis van ciprofloxacine (intraveneus)
Beschreibung: Farmaceutische specialiteiten op basis van ciprofloxacine (intraveneus)
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Farmaceutische specialiteiten op basis van ceftriaxon
Beschreibung: Farmaceutische specialiteiten op basis van ceftriaxon
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0002
Titel: Farmaceutische specialiteiten op basis van flucloxacilline
Beschreibung: Farmaceutische specialiteiten op basis van flucloxacilline
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Farmaceutische specialiteiten op basis van linezolid 600 mg (oraal)
Beschreibung: Farmaceutische specialiteiten op basis van linezolid 600 mg (oraal)
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Farmaceutische specialiteiten op basis van linezolid 2 mg/ml (intraveneus)
Beschreibung: Farmaceutische specialiteiten op basis van linezolid 2 mg/ml (intraveneus)
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Farmaceutische specialiteiten op basis van vancomycine (hydrochloride)
Beschreibung: Farmaceutische specialiteiten op basis van vancomycine (hydrochloride)
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Farmaceutische specialiteiten op basis van ceftazidime
Beschreibung: Farmaceutische specialiteiten op basis van ceftazidime
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Farmaceutische specialiteiten op basis van meropenem (trihydraat)
Beschreibung: Farmaceutische specialiteiten op basis van meropenem (trihydraat)
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Farmaceutische specialiteiten op basis van benzylpenicilline (natrium) 1MUI
Beschreibung: Farmaceutische specialiteiten op basis van benzylpenicilline (natrium) 1MUI
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Farmaceutische specialiteiten op basis van benzylpenicilline (natrium) 2MUI
Beschreibung: Farmaceutische specialiteiten op basis van benzylpenicilline (natrium) 2MUI
Interne Kennung: 9