2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa warzyw-nowalijek
Beschreibung: Dostawa warzyw-nowalijek
Interne Kennung: 4WSzKzP.SZP.2612.85.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03222111 Bananen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte, 03221300 Blattgemüse, 03221111 Rote Beete, 03221113 Zwiebeln, 03222110 Tropenfrüchte, 03221110 Wurzelgemüse, 03222322 Birnen, 03221430 Brokkoli, 03221212 Grüne Bohnen, 03222321 Äpfel, 03221420 Blumenkohl/Karfiol, 03221410 Kohl, 15331142 Verarbeiteter Kohl, 03222118 Kiwis, 03222314 Himbeeren, 03222240 Tangerinen, 03221112 Karotten, 15331480 Vorläufig haltbar gemachtes Gemüse, 03221270 Gurken, 03221230 Paprika, 03221260 Pilze, 03222220 Orangen, 03221240 Tomaten/Paradeiser, 03222311 Korinthen, 03222300 Nichttropisches Obst, 03221310 Kopfsalat, 03221110 Wurzelgemüse, 03221110 Wurzelgemüse, 03222334 Pflaumen, 03222313 Erdbeeren, 03222340 Trauben, 03222333 Kirschen, 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel, 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dostawa warzyw-nowalijek
Haupteinstufung (cpv): 03222000 Früchte und Nüsse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03222111 Bananen, 03222310 Beerenobst, 03221110 Wurzelgemüse, 03221430 Brokkoli, 03221440 Rosenkohl/Kohlsprossen, 03222332 Pfirsiche, 03221111 Rote Beete, 03221113 Zwiebeln, 03221250 Zucchini, 03222210 Zitronen, 03222310 Beerenobst, 03221210 Bohnen, 03222322 Birnen, 03222321 Äpfel, 03221420 Blumenkohl/Karfiol, 03221410 Kohl, 15331142 Verarbeiteter Kohl, 15331142 Verarbeiteter Kohl, 03221400 Kohlgemüse, 03221400 Kohlgemüse, 03222118 Kiwis, 03222314 Himbeeren, 03222240 Tangerinen, 03221112 Karotten, 15331480 Vorläufig haltbar gemachtes Gemüse, 03221270 Gurken, 03221230 Paprika, 03221260 Pilze, 03222220 Orangen, 03221240 Tomaten/Paradeiser, 03222311 Korinthen, 03222311 Korinthen, 03222300 Nichttropisches Obst, 03222334 Pflaumen, 03222313 Erdbeeren, 03222340 Trauben, 03222333 Kirschen, 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Wykonawcy nie przysługuje względem Zamawiającego jakiekolwiek roszczenie z tytułu niezrealizowania pełnej ilości przedmiotu zamówienia. Niezrealizowana część umowy nie będzie większa niż 50% ceny brutto umowy. Zamówienie gwarantowane wynosi 50% ceny brutto umowy. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji Wykonawca zobowiązuje się umożliwić Zamawiającemu zakup dodatkowych ilości towaru na takich samych zasadach jak dostawy objęte zamówieniem gwarantowanym. 2. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź braku środków finansowych na ten cel. 3. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy. Pisemna forma powiadomienia Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez Zamawiającego, jest wiążąca dla Wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych w niniejszej umowie dla zakupu realizowanego w ramach opcji. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji postanowienia niniejszej umowy obowiązują odpowiednio.
599404-2026 - Competition
Poland – Bananas – Dostawa warzyw-nowalijek
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa warzyw-nowalijek
Description: Dostawa warzyw-nowalijek
Internal identifier: 4WSzKzP.SZP.2612.85.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 03222111 Bananas
Additional classification (cpv): 03220000 Vegetables, fruits and nuts, 03221300 Leaf vegetables, 03221111 Beetroot, 03221113 Onions, 03222110 Tropical fruit, 03221110 Root vegetables, 03222322 Pears, 03221430 Broccoli, 03221212 Green beans, 03222321 Apples, 03221420 Cauliflower, 03221410 Cabbage, 15331142 Processed cabbage, 03222118 Kiwi fruit, 03222314 Raspberries, 03222240 Tangerines, 03221112 Carrots, 15331480 Provisionally preserved vegetables, 03221270 Cucumbers, 03221230 Peppers, 03221260 Mushrooms, 03222220 Oranges, 03221240 Tomatoes, 03222311 Currants, 03222300 Non-tropical fruit, 03221310 Lettuce, 03221110 Root vegetables, 03221110 Root vegetables, 03222334 Plums, 03222313 Strawberries, 03222340 Grapes, 03222333 Cherries, 03212100 Potatoes, 03212100 Potatoes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Dostawa warzyw-nowalijek
Main classification (cpv): 03222000 Fruit and nuts
Additional classification (cpv): 03222111 Bananas, 03222310 Berry fruit, 03221110 Root vegetables, 03221430 Broccoli, 03221440 Brussels sprouts, 03222332 Peaches, 03221111 Beetroot, 03221113 Onions, 03221250 Courgettes, 03222210 Lemons, 03222310 Berry fruit, 03221210 Beans, 03222322 Pears, 03222321 Apples, 03221420 Cauliflower, 03221410 Cabbage, 15331142 Processed cabbage, 15331142 Processed cabbage, 03221400 Cabbage vegetables, 03221400 Cabbage vegetables, 03222118 Kiwi fruit, 03222314 Raspberries, 03222240 Tangerines, 03221112 Carrots, 15331480 Provisionally preserved vegetables, 03221270 Cucumbers, 03221230 Peppers, 03221260 Mushrooms, 03222220 Oranges, 03221240 Tomatoes, 03222311 Currants, 03222311 Currants, 03222300 Non-tropical fruit, 03222334 Plums, 03222313 Strawberries, 03222340 Grapes, 03222333 Cherries, 03212100 Potatoes
Options: