2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wubbo Ockelsbrug
Beschreibung: De Wubbo Ockelsbrug is de hoofdontsluiting van De Suikerzijde. Het realiseren van de Wubbo Ockelsbrug
Interne Kennung: 112-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45221110 Bau von Brücken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45221000 Bauarbeiten für Brücken, Tunnel, Schächte und Unterführungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Wubbo Ockelsbrug is de hoofdontsluiting van De Suikerzijde. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - Het opnemen van elementenverharding - Het zagen en opbreken van asfaltbetonverhardingen - Het opnemen meerpalen en bolders - Het verrichten van grondwerk - Het verwijderen van riolering - Het aanbrengen, profileren en verdichten van funderingen - Het aanbrengen van asfaltbetonverhardingen - Het aanbrengen en herstraten van elementenverhardingen - Het aanbrengen en opnieuw stellen van banden - Het aanbrengen van markeringen - Het aanbrengen van riolering - Het inzaaien van gras - Het aanbrengen van beplanting en bomen. - Het aanbrengen tijdelijke bouwkuip - Het heien van betonnen palen - Het aanbrengen van stalen damwand - Het storten van beton en aanbrengen prefab beton - Het aanbrengen van metselwerk - Het aanbrengen van meerpalen - Het aanbrengen van stalen onderdelen, zoals leuningwerk, slagboomkasten en val. - Elektrotechnische installaties brug - Mechanische installaties brug - Engineeringswerkzaamheden Het realiseren van de Wubbo Ockelsbrug
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Wubbo Ockelsbrug
Identificador interno: 112-2025
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45221110 Trabajos de construcción de puentes
Clasificación adicional (cpv): 45221000 Trabajos de construcción de puentes y túneles, pozos y pasos subterráneos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 45000000 Trabajos de construcción