2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů společnosti Microsoft
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona na dobu 4 let s jedním účastníkem zadávacího řízení. Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění licencí k programovým produktům společnosti Microsoft Corporation, specifikovaných v platném ceníku multilicenčního programu Microsoft Products Service Agreement pro veřejnou správu v cenové hladině D, včetně zajištění služeb licenčního poradenství a seminářů.
Vorherige Bekanntmachung: 31852-2022
Interne Kennung: 22034
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001