See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Calamiteiten transportleidingen
Beschreibung: Waterschap Aa en Maas beoogt met deze Europese aanbesteding een aannemer te contracteren die inzetbaar is bij calamiteiten, deze adequaat kan verhelpen en beschikt over een uitgebreide voorraad producten, zoals leidingen, bevestigingsmaterialen en materieel, die direct beschikbaar zijn.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: zie aanbestedingsleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232411 Bau von Schmutzwasserleitungen
5. Los
Los: LOT-0000