See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vergroening speelplaats Kerkeblokken
Beschreibung: Vergroening speelplaats Kerkeblokken
Interne Kennung: PPP00R-573/5089/573
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Niet gespecifieerd)