Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72210000 Programmierung von Softwarepaketen, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Erfüllungsort
Land: Niederlande
Ort im betreffenden Land
Zusätzliche Informationen: Zie documentatie
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: ERP-systeem
Descripción: De wens van KVK is een optimaal ingerichte applicatie die de financiële en contractmanagementprocessen integreert in één applicatie, waarbij consistente, datagedreven informatie leidend is. De applicatie zorgt voor inzicht, foutloze transacties, automatische controles, workflows (flexibel in te richten in overeenstemming met de mandaatregeling van KVK), betrouwbare meting van leveranciersprestaties en volledige traceerbaarheid van verplichtingen, bestellingen, leveringen en betalingen. Enkelvoudige vastlegging van gegevens is hierbij essentieel.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Clasificación adicional (cpv): 72200000 Servicios de programación de software y de consultoría, 72210000 Servicios de programación de paquetes de software, 72260000 Servicios relacionados con el software
5. Lote
Lote: LOT-0000