2. Verfahren
Verfahren
Titel: Flexibele arbeidskrachten
Beschreibung: Irado heeft behoefte aan de inhuur van tijdelijke arbeidskrachten voor functies binnen verschillende vakgebieden en functieniveaus. De daadwerkelijke afname is afhankelijk van de personeelsbehoefte en beschikbare budgetten. De overeenkomsten bieden Irado de mogelijkheid om flexibel inhuurbehoeften in te vullen gedurende de contractperiode. Aangezien de huidige overeenkomsten gaan aflopen, is een nieuwe aanbesteding noodzakelijk om ook voor de komende jaren partners op dit onderwerp te hebben. De opdracht voor de tijdelijke inhuur van flexibele arbeidskrachten is onderverdeeld in vier percelen: 1. Inzameling en ondersteuning kantoor (uitzendbasis) 2. Groen, reiniging en technisch (uitzendbasis) 3. Maritiem (dienstverlening) 4. Chauffeurs (uitzendbasis)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Inzameling en ondersteuning kantoor
Beschreibung: Zie Mercell
Los: LOT-0002
Titel: Groen, reiniging en technisch
Los: LOT-0003
Titel: Maritiem
Los: LOT-0004
Titel: Chauffeurs
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Flexibele arbeidskrachten
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0001
Descripción: Zie Mercell
Lote: LOT-0002
Título: Groen, reiniging en technisch
Lote: LOT-0003
Título: Maritiem
Lote: LOT-0004
Título: Chauffeurs