See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud asfaltwegen en betonwegen dienstjaar 2025
Beschreibung: Onderhoud asfaltwegen en betonwegen dienstjaar 2025
Interne Kennung: PPP00R-574/5035/WB 25/01
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45262300 Betonarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Onderhoud asfaltwegen dienstjaar 2025
Beschreibung: Lokale onderhoudswerken aan asfaltwegen dienstjaar 2025. Het lokaal herstellen van de beschadigde bitumineuze verharding
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Onderhoud betonwegen dienstjaar 2025
Beschreibung: Het vernieuwen en herstellen van betonplaten en aanbrengen van voegvullingen van betonwegen. Deze opdracht betreft het uitbreken van kapotte betonplaten en de aanleg van nieuwe betonplaten, alsook het ruimen en vernieuwen van voegvullingen van betonwegen.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten