2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstellen externe poetsfirma voor reinigen diverse gebouwen - reinigen op afroep en noodzaak - schoonmaak schoolgebouwen
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: Reinigen diverse gebouwen De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel1 “Aanstellen externe firma i.f.v. poetsen op afroep en noodzaak.” In opdracht van het stadsbestuur en in nauwe samenwerking met de poetscoördinator zal de inschrijver instaan voor het onderhoud van de stedelijke gebouwen op afroep. Dit om bijkomende prestaties te leveren wanneer we kampen met een tijdelijk tekort aan eigen poetsmedewerkers omwille van ziekte, verlof, verbouwingen, onvoorziene omstandigheden, enz. Naast de poetsprestatie worden volgende diensten verwacht van de inschrijver: 1. rendement berekenen op basis van getoetste calculatieprogramma’s. 2. schoonmaakprogramma en uren afstemmen op de behoefte van de dienst. 3. instructie van de personeelsleden alsook verzorgen van kwaliteit van de schoonmaak (opvolgen en bijsturen). 4. Dienstverlener dient eigen poetsmaterialen en producten te gebruiken. En dit specifiek voor de opdracht waar de dienstverlener gaat inspringen. Perceel 2 “Reinigen van volgende gebouwen”: - Huis van het kind 2 2X/week 3u/week Hertog Janplein 36 – 3920 Lommel - Praathuis 1x/14-daags 3u/14-daags Michiel Jansplein 10 - 3920 Lommel 3920 - Verkeerspark 1x/week 1u/week Marie Curiestraat z/n – 3920 Lommel - Huis van de Jeugd 5x/week 34u/week Norbert Neeckxlaan 50 – 3920 Lommel - Stadswerken 5x/week 19u/week Maatheide 85 – 3920 Lommel - Tennis Optisport 2x/week 12u/week Sportveldenstraat 15 – 3920 Lommel - De Kievit 1x/week 6u/week Kievitpad 21 – 3920 Lommel - Petanquehal De Vresseling 1x/week 3u/week Vreyshorring 146 – 3920 Lommel - Soeverein 5x/week 19u/week Sportveldenstraat 15 – 3920 Lommel - Kinderclub 1x/week 3u/week Frans van Hamstraat 5 – 3920 Lommel Perceel 3 "Schoonmaak schoolgebouwen" - Stedelijke basisschool De Schommel Haardstraat 20, 3920 Lommel - Stedelijke basisschool 't Stekske Luikersteenweg 447, 3920 Lommel
Interne Kennung: 10/2/2023 10:32 AM 3PID2832 2023037
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aanstellen externe firma i.f.v. poetsen op afroep en noodzaak
Beschreibung: Aanstellen externe firma i.f.v. poetsen op afroep en noodzaak
Interne Kennung: 2023037
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Gelieve op te geven welk kortingspercentage u voorziet bij gunning van zowel 2 als 3 percelen) Vereiste opties (Meerprijs per uur voor prestaties avond-, nacht- of weekendwerk (per uur))
Los: LOT-0002
Titel: Aanstellen externe firma i.f.v. poetsen diverse gebouwen
Beschreibung: Aanstellen externe firma i.f.v. poetsen diverse gebouwen
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Gelieve op te geven welk kortingspercentage u voorziet bij gunning van zowel 2 als 3 percelen) Vereiste opties (Meerprijs per uur voor reguliere prestatie)
Los: LOT-0003
Titel: Aanstellen externe firma i.f.v. schoonmaak schoolgebouwen
Beschreibung: Aanstellen externe firma i.f.v. schoonmaak schoolgebouwen: - Stedelijke Basisschool De Schommel, Haardstraat 20, 3920 Lommel Plaats van dienstverlening: School Kattenbos, Haardstraat, 20 te 3920 Lommel - Stedelijke Basisschool 't Stekske, Luikersteenweg 447, 3920 Lommel Plaats van dienstverlening: School Kolonie, Luikersteenweg 447 te 3920 Lommel
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Gelieve op te geven welk kortingspercentage u voorziet bij gunning van zowel 2 als 3 percelen)