599497-2025 - Ergebnis
Polen – Ultraschallanlage – Dostawa aparatu USG dla SP ZOZ w Międzyrzecu Podlaskim
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatu USG dla SP ZOZ w Międzyrzecu Podlaskim
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu USG dla SP ZOZ w Międzyrzecu Podlaskim wraz z wykonaniem prac dostosowawczych pracowni rentgenodiagnostyki ogólnej. – dostawa, instalacja, montaż i uruchomienie aparatu USG (zwanego dalej również „urządzeniem”) wraz z wyposażeniem, - przeprowadzenie szkoleń dla obsługi aparatu w zakresie eksploatacji instalowanego urządzenia i oprogramowania. Przedmiot zamówienia ma być wykonany w zakresie wymaganym przepisami prawa. Oferowane urządzenie musi spełniać wymagania przepisów prawa i zasad udzielania świadczeń zdrowotnych w zakresie wyposażenia w sprzęt i aparaturę medyczną określone w aktach prawnych w tym w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, parametry techniczne graniczne został zawarty w SWZ, szczegółowo określony w załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 405055-2025
Interne Kennung: 15/2025/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück