599498-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Server – Rámcová kupní smlouva na nákup serverů
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová kupní smlouva na nákup serverů
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dodávky serverů na období 4 let, jejímž cílem je zajištění kontinuity stávajícího provozu. Servery budou dodány ve 3 univerzálních modelových variantách (A, B a C), které pokrývají běžné potřeby zadavatele v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. Konkrétní plnění (množství a termíny dodávek) bude realizováno postupně na základě dílčích smluv v jednotlivých letech dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne KennungN006/26/V00027598
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001