2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu ICT w ramach projektu Każde dziecko ma szansę na sukces. Edukacja włączająca w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Jastrzębiu-Zdroju
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa oraz montaż sprzętu ICT, realizowanego w ramach projektu pn. „Każde dziecko ma szansę na sukces". Edukacja włączająca w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Jastrzębiu-Zdroju”, dofinansowanego w ramach działania 6.02 kształcenia ogólne. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: Część I - Urządzenia elektroniczne - w skład których wchodzi: a) Monitor interaktywny z podstawą mobilną / statyw mobilny - 6 szt.: - Monitor interaktywny min. 65 cali - 5 szt., - Monitor interaktywny min. 85 cali - 1 szt., - Podstawa mobilna – 6 szt., b) Urządzenie wielofunkcyjne (A4) - 2 szt., c) Laptop wraz z akcesoriami - 3 zestawy. Część II - Pozostałe urządzenia elektroniczne - w skład których wchodzi: a) Interaktywne wielofunkcyjne urządzenie multimedialne np. Knowla Wall lub równoważny wraz z akcesoriami - 2 szt.: - Interaktywne wielofunkcyjne urządzenie multimedialne np. Knowla Wall lub równoważny wraz z akcesoriami - 10 planet / pakietów - 1 zestaw, - Interaktywne wielofunkcyjne urządzenie multimedialne np. Knowla Wall lub równoważny wraz z akcesoriami - 4 planety / pakiety - 1 zestaw, b) Zestaw IT wspomagający pracę z dziećmi z SPE wraz z pakietami - 1 zestaw, c) Urządzenie multimedialne np. Fun Floor lub równoważny wyświetlające obraz na podłożu - 3 zestawy. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 358177-2025
Interne Kennung: BZP.271.44.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30213100 Tragbare Computer, 30232100 Drucker und Plotter, 39151100 Regalanlagen, 30237410 Computermäuse, 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Urządzenia elektroniczne
Beschreibung: a) Monitor interaktywny z podstawą mobilną / statyw mobilny - 6 szt.: - Monitor interaktywny min. 65 cali - 5 szt., - Monitor interaktywny min. 85 cali - 1 szt., - Podstawa mobilna – 6 szt., b) Urządzenie wielofunkcyjne (A4) - 2 szt., c) Laptop wraz z akcesoriami - 3 zestawy.
Interne Kennung: Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30213100 Tragbare Computer, 30232100 Drucker und Plotter, 39151100 Regalanlagen, 30237410 Computermäuse