2. Verfahren
Verfahren
Titel: Openbare procedure voor de realisatie en de installatie van de tijdelijke tentoonstelling « Ensor – Inspired by Brussels » voor rekening van de Koninklijke Bibliotheek van België (KBR) VERPLICHTE INFORMATIESESSIE
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op voor de constructie van de tentoonstelling Ensor - Inspired by Brussels in het KBR. Meer bepaald gaat dit over de productie, levering, installatie en testen van de constructieve elementen (metalen structuur, wanden, prints & belettering, …) conform het draaiboek, de ontwerptekeningen en de grafische voorstudie.
Interne Kennung: KBR-ENSOR-2023-05
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KBR-ENSOR-2023-05 - 1
Interne Kennung: 1