599535-2026 - Wettbewerb
Polen – Chirurgische Implantate – Dostawa implantów do zamykania przetrwałych ubytków tętniczych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa implantów do zamykania przetrwałych ubytków tętniczych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa implantów do zamykania przetrwałych przewodów tętniczych szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung74/EZP/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPilna potrzeba. Zastosowanie przez Zamawiającego zwykłych terminów zagraża wykonaniu zamówienia w wymaganym terminie.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
LosLOT-0001
TitelImplanty do zamykania przetrwałych przewodów tętniczych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa implantów do zamykania przetrwałych przewodów tętniczych szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ.