2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky čistících prostředků a hygienických potřeb (II.)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou za Zadavatelem specifikovaných obchodních podmínek dodávky čistících prostředků a hygienických potřeb.
Vorherige Bekanntmachung: 585653-2023
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Požadavky a podmínky pro podání žádosti o účast v předmětném DNS jsou uvedeny v zadávací dokumentace uveřejněné na profilu zadavatele: https://zakazky.zcu.cz/dns_display_27.html
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dynamický nákupní systém na dodávky čistících prostředků a hygienických potřeb (II.)