See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych i niemedycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wyrobów medycznych i niemedycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ (Formularz cenowy – Opis przedmiotu zamówienia). Zamówienie zostało podzielone na 23 części.
Interne Kennung: PN-119/26/JSZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141642 Dränzubehör, 33171300 Epiduralset, 33141610 Sammelbeutel, 33141200 Katheter, 33180000 Funktionsunterstützung, 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte, 33100000 Medizinische Geräte, 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33141640 Dränvorrichtungen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Jednorazowy zestaw drenów do ssania i irygacji do noża ultradźwiękowego SONOKA 300
Beschreibung: Jednorazowy zestaw drenów do ssania i irygacji do noża ultradźwiękowego SONOKA 300
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 33141642 Dränzubehör
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Zestaw do mieszanego znieczulenia zewnątrzoponowego i podpajęczynówkowego
Beschreibung: Zestaw do mieszanego znieczulenia zewnątrzoponowego i podpajęczynówkowego
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 33171300 Epiduralset
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Elewator, prosektor, raspator
Beschreibung: Elewator, prosektor, raspator
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 Worek stomijny pooperacyjny
Beschreibung: Worek stomijny pooperacyjny
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 33141610 Sammelbeutel
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 Sterylny retraktor ran chirurgicznych
Beschreibung: Sterylny retraktor ran chirurgicznych
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 Kateter do embolektomii typu Fogarty’ego
Beschreibung: Kateter do embolektomii typu Fogarty’ego
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 Prowadnik prosty stalowy
Beschreibung: Prowadnik prosty stalowy
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 Zestawy jednorazowego użytku
Beschreibung: Zestawy jednorazowego użytku
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 Cewnik urologiczny Pezzer
Beschreibung: Cewnik urologiczny Pezzer
Interne Kennung: Część 9
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 Wymiennik ciepła i wilgoci, dren tlenowy
Beschreibung: Wymiennik ciepła i wilgoci, dren tlenowy
Interne Kennung: Część 10
Haupteinstufung (cpv): 33180000 Funktionsunterstützung
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 Akcesoria jednorazowego użytku kompatybilne z respiratorami MONSOON firmy Acutronic Medical Systems AG
Beschreibung: Akcesoria jednorazowego użytku kompatybilne z respiratorami MONSOON firmy Acutronic Medical Systems AG
Interne Kennung: Część 11
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 Worek ewakuacyjny, ewakuator laparoskopowy
Beschreibung: Worek ewakuacyjny, ewakuator laparoskopowy
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 Sonda żołądkowa
Beschreibung: Sonda żołądkowa
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 Dreny do aspiratora ultradźwiękowego i klucz dynamometryczny
Beschreibung: Dreny do aspiratora ultradźwiękowego i klucz dynamometryczny
Interne Kennung: Część 14
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 Czujniki typu Flo Trac do ciągłego pomiaru rzutu serca
Beschreibung: Czujniki typu Flo Trac do ciągłego pomiaru rzutu serca
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 Pasta stomijna, pierścienie uszczelniające i ochronne
Beschreibung: Pasta stomijna, pierścienie uszczelniające i ochronne
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 Urządzenie zabezpieczające do respiratora R860
Beschreibung: Urządzenie zabezpieczające do respiratora R860
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 Akcesoria stomijne
Beschreibung: Akcesoria stomijne
Interne Kennung: Część 18
Haupteinstufung (cpv): 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 Materiały zużywalne do zabiegów endoskopowych Richard Wolf
Beschreibung: Materiały zużywalne do zabiegów endoskopowych Richard Wolf
Interne Kennung: Część 19
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 Resuscytator typu Mark IV i maska pasująca do resuscytatora
Beschreibung: Resuscytator typu Mark IV i maska pasująca do resuscytatora
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 Dren Kehra
Beschreibung: Dren Kehra
Interne Kennung: Część 21
Haupteinstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 Zestawy jednorazowe do endoskopowej mastektomii podskórnej
Beschreibung: Zestawy jednorazowe do endoskopowej mastektomii podskórnej
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 Pojemniki do utylizacji odpadów
Beschreibung: Pojemniki do utylizacji odpadów
Interne Kennung: Część 23
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
599558-2026 - Competition
Poland – Surgical instruments – Dostawa wyrobów medycznych i niemedycznych
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PN-119/26/JSZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33169000 Surgical instruments
Additional classification (cpv): 33141642 Drain accessories, 33171300 Epidural kits or packs, 33141610 Collection bag, 33141200 Catheters, 33180000 Functional support, 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products, 33100000 Medical equipments, 33141600 Collector and collection bags, drainage and kits, 33168000 Endoscopy, endosurgery devices, 33141640 Drain, 34928480 Waste and rubbish containers and bins
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część 1
Main classification (cpv): 33141642 Drain accessories
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część 2
Main classification (cpv): 33171300 Epidural kits or packs
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Część 4
Main classification (cpv): 33141610 Collection bag
Lot: LOT-0005
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Title: Część 7 Prowadnik prosty stalowy
Description: Prowadnik prosty stalowy
Internal identifier: Część 7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: Część 8
Lot: LOT-0009
Description: Cewnik urologiczny Pezzer
Internal identifier: Część 9
Main classification (cpv): 33141200 Catheters
Lot: LOT-0010
Internal identifier: Część 10
Main classification (cpv): 33180000 Functional support
Lot: LOT-0011
Internal identifier: Część 11
Main classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
Lot: LOT-0012
Internal identifier: Część 12
Lot: LOT-0013
Title: Część 13 Sonda żołądkowa
Description: Sonda żołądkowa
Internal identifier: Część 13
Lot: LOT-0014
Internal identifier: Część 14
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Lot: LOT-0015
Internal identifier: Część 15
Lot: LOT-0016
Internal identifier: Część 16
Lot: LOT-0017
Internal identifier: Część 17
Lot: LOT-0018
Title: Część 18 Akcesoria stomijne
Description: Akcesoria stomijne
Internal identifier: Część 18
Main classification (cpv): 33141600 Collector and collection bags, drainage and kits
Lot: LOT-0019
Internal identifier: Część 19
Main classification (cpv): 33168000 Endoscopy, endosurgery devices
Lot: LOT-0020
Internal identifier: Część 20
Lot: LOT-0021
Title: Część 21 Dren Kehra
Description: Dren Kehra
Internal identifier: Część 21
Main classification (cpv): 33141640 Drain
Lot: LOT-0022
Internal identifier: Część 22
Lot: LOT-0023
Internal identifier: Część 23
Main classification (cpv): 34928480 Waste and rubbish containers and bins