See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury laboratoryjnej dla Wydziału Biotechnologii UR
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury laboratoryjnej dla Wydziału Biotechnologii UR 2. Zamówienie obejmuje 2 części (2 zadania): zad. 1. Dostawa termostatu chłodząco-grzejącego do Wydziału Biotechnologii zad. 2 Dostawa wielofunkcyjnego czytnika płytek (spektrofotometru) niezbędnego do prowadzenia badań naukowych na Wydziale Biotechnologii. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 4.1 oraz 4.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia ( w zależności od zadania)
Vorherige Bekanntmachung: 369605-2026
Interne Kennung: DZP.UR.261.205.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Dostawa termostatu chłodząco-grzejącego do Wydziału Biotechnologii
Beschreibung: Zadanie nr 1: Dostawa termostatu chłodząco-grzejącego do Wydziału Biotechnologii Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 4.1 do SWZ: Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Dostawa wielofunkcyjnego czytnika płytek (spektrofotometru) niezbędnego do prowadzenia badań naukowych na Wydziale Biotechnologii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wielofunkcyjnego czytnika płytek (spektrofotometru) niezbędnego do prowadzenia badań naukowych na Wydziale Biotechnologii Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 4.2 do SWZ. Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Interne Kennung: Zadanie nr 2