599584-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – ,,Zakup aparatury i sprzętu oraz wyposażenia medycznego do Punktu Pobrań Krwi, Poradni Okulistycznej, Poradni Proktologicznej oraz Działu Sterylizacji”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel,,Zakup aparatury i sprzętu oraz wyposażenia medycznego do Punktu Pobrań Krwi, Poradni Okulistycznej, Poradni Proktologicznej oraz Działu Sterylizacji”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup aparatury i sprzętu oraz wyposażenia medycznego do Punktu Pobrań Krwi, Poradni Okulistycznej, Poradni Proktologicznej oraz Działu Sterylizacji.
Interne KennungDZP.2347.19.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungChłodziarko – zamrażarka – 1 szt.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji.
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
BeschreibungFotel do pobierania krwi – 2 szt.
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
BeschreibungKozetka lekarska – 1 szt.
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
BeschreibungFotel obrotowy – 2 szt.
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
BeschreibungTaboret z oparciem – 3 szt.
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6
BeschreibungMyjka ultradźwiękowa – 1 szt.
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7
BeschreibungLaser siatkówkowy z torem wizyjnym – 1 kpl.
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8
BeschreibungLigator hemoroidalny – 6 szt.
599584-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifierDZP.2347.19.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
LotLOT-0001
TitlePakiet nr 1
Options
Description of the optionsZamawiający nie przewiduje opcji.
LotLOT-0002
TitlePakiet nr 2
LotLOT-0003
TitlePakiet nr 3
DescriptionKozetka lekarska – 1 szt.
LotLOT-0004
TitlePakiet nr 4
DescriptionFotel obrotowy – 2 szt.
LotLOT-0005
TitlePakiet nr 5
DescriptionTaboret z oparciem – 3 szt.
LotLOT-0006
TitlePakiet nr 6
LotLOT-0007
TitlePakiet nr 7
LotLOT-0008
TitlePakiet nr 8