See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompleksowej wielobranżowej dokumentacji projektowej „SYGNAŁ PIERWSZY - SYGNAŁ OSTATNI” Budowy Północnego Centrum Psychiatrii Dziecięcej”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie kompleksowej wielobranżowej dokumentacji projektowej niezbędnej do realizacji projektu: ”Sygnał Pierwszy-Sygnał Ostatni” Budowa Północnego Centrum Psychiatrii Dziecięcej.
Interne Kennung: ZP/01/PN/2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie kompleksowej wielobranżowej dokumentacji projektowej niezbędnej do realizacji projektu: ”Sygnał Pierwszy-Sygnał Ostatni” Budowa Północnego Centrum Psychiatrii Dziecięcej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (w tym Program Funkcjonalno-Użytkowy oraz projekt koncepcji) wraz z opisem inwestycji oraz zakresem usług stanowi Załącznik nr 9 do SWZ.