See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SVA/4620-153/2026 Zakup i dostawa wyposażenia meblowego z rozładunkiem i montażem w ramach zadania 91823 Ciechanów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyposażenia meblowego z rozładunkiem i montażem.
Vorherige Bekanntmachung: 283798-2026
Interne Kennung: SVA/4620-153/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151000 Diverse Möbel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji dotyczące możliwości niezrealizowania do 10% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do Umowy /nr 7 do SWZ lub możliwość zwiększenia do 10% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do Umowy/nr 7 do SWZ, co nie stanowi zmiany Umowy i nie wymaga zawierania aneksu do Umowy, o ile zmiany te nie powodują zmiany ogólnego charakteru Umowy. Realizacja powyższego nastąpi w sytuacji wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Zamawiającego np.; rozbieżności pomiędzy stanem rzeczywistym a dokumentacją techniczną przekazaną przez Inwestora. Postawą do skorzystania z opcji przez Zamawiającego jest przesłanie oświadczenia w terminie najpóźniej do dwóch tygodni przez upływem terminu realizacji przedmiotu zamówienia.