See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe wyposażenie oddziału szpitalnego nr VII, tj.: pomiar, projekt, dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego i pozostałych elementów stanowiących całość wyposażenia
Beschreibung: Kompleksowe wyposażenie oddziału szpitalnego nr VII, tj.: pomiar, projekt, dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego i pozostałych elementów stanowiących całość wyposażenia dla zadania nr: Zadanie nr 1 – Meble tapicerowane i siedziska. Zadanie nr 2 – Meble biurowe oraz meble wykonywane na wymiar. Zadanie nr 3 – Zabudowy socjalne, meble kuchenne i sprzęt AGD. Zadanie nr 5 – Regały oraz wyposażenie ze stali nierdzewnej.
Interne Kennung: WR 78/26
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39141000 Küchenmöbel, 39720000 Nichtelektrische Haushaltsgeräte, 39151300 Modulmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1
Beschreibung: Meble tapicerowane i siedziska
Interne Kennung: Zadanie 1
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Los: LOT-0002
Titel: 2
Beschreibung: Meble biurowe oraz meble wykonywane na wymiar
Interne Kennung: Zadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Los: LOT-0003
Titel: 3
Beschreibung: Zabudowy socjalne, meble kuchenne i sprzęt AGD
Interne Kennung: Zadanie 3
Haupteinstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel
Los: LOT-0004
Titel: 4
Beschreibung: Regały oraz wyposażenie ze stali nierdzewnej (zadanie 5)
Interne Kennung: Zadanie 4
Haupteinstufung (cpv): 39151300 Modulmöbel