2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń komputerowych (część I) oraz urządzeń ciepłownicznych (część II) w ramach projektu pn. „Laboratorium dobrego zawodu - wsparcie szkolnictwa zawodowego w ZSB nr 1, ZSO, ZSM oraz CKZiU w Poznaniu”
Beschreibung: 1)Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie urządzeń do placówek oświatowych w ramach projektu pn. „Laboratorium dobrego zawodu - wsparcie szkolnictwa zawodowego w ZSB nr 1, ZSO, ZSM oraz CKZiU w Poznaniu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Funduszy Europejskich dla Wielkopolski 2021-2027, z podziałem na części: a)Część I: urządzenia komputerowe tj. monitory do komputera stacjonarnego, komputery stacjonarne, laptopy, oprogramowanie biurowe, oprogramowanie do profesjonalnej obróbki zdjęć, dysk zewnętrzny zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr I.1 do umowy, b)Część II: tj. pompa ciepła, urządzenie diagnostyczne zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr I.2 do umowy. 2) Aspekt środowiskowy: Zamawiający wymaga, aby zaoferowane w części i urządzenia były wyprodukowane u producenta u którego wdrożono normy/działania o których mowa w pkt. III.2 SWZ. 3) Przedmiotowe środki dowodowe: Na potwierdzenie, że oferowana dostawa odpowiada wymaganiom i normom określonym przez Zamawiającego w Przedmiocie Umowy dla obu części, Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą Oświadczenia, stanowiącego załącznik nr 6 do SWZ. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowego środka dowodowego, o którym mowa powyżej lub złożony przedmiotowy środek dowodowy będzie niekompletny, Zamawiający wezwie do jego złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 4) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: 1)nie podlegają wykluczeniu na podstawie: a) art. 108 ust. 1 ustawy, b) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspierania agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, c)art 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady Unii Europejskiej nr 2025/2033 z dnia 23 października 2025 r. w sprawie zmiany Rozporządzenia (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 5)Informacje o Oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, wykazie oświadczeń, dokumentów, podmiotowych środków dowodowych, potwierdzających brak podstaw wykluczenia i spełnianie warunków udziału w postępowaniu, wspólnym ubieganiu się o zamówienie przez Wykonawców, dokumentach podmiotów zagranicznych zawiera odpowiednio pkt. VI SWZ. 6)Inne dokumenty składane wraz z ofertą zawiera pkt VI.12 SWZ. 7)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których Zamawiający będzie komunikował się z Wykonawcami zawiera pkt. VIII SWZ. 8)Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: urządzenia komputerowe
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie urządzeń do placówek oświatowych w ramach projektu pn. „Laboratorium dobrego zawodu - wsparcie szkolnictwa zawodowego w ZSB nr 1, ZSO, ZSM oraz CKZiU w Poznaniu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Funduszy Europejskich dla Wielkopolski 2021-2027, z podziałem na części: Część I: urządzenia komputerowe tj. monitory do komputera stacjonarnego, komputery stacjonarne, laptopy, oprogramowanie biurowe, oprogramowanie do profesjonalnej obróbki zdjęć, dysk zewnętrzny zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr I.1 do umowy. 2) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30237200 Computerzubehör, 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: pompa ciepła, urządzenie diagnostyczne
Beschreibung: 1)Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie urządzeń do placówek oświatowych w ramach projektu pn. „Laboratorium dobrego zawodu - wsparcie szkolnictwa zawodowego w ZSB nr 1, ZSO, ZSM oraz CKZiU w Poznaniu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Funduszy Europejskich dla Wielkopolski 2021-2027, z podziałem na części: Część II: pompa ciepła, urządzenie diagnostyczne zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr I.2 do umowy. 2)Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen