See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS na opravy a údržbu budov v majetku města Příbram
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je zadávání v Dynamickém nákupním systému (dále jen „DNS“) na opravy a údržbu budov v majetku města Příbram dle aktuálních potřeb zadavatele, a to až do výše předpokládaného finančního limitu.
Vorherige Bekanntmachung: 6671-2021
Interne Kennung: DNS 1/2021
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421131 Einbau von Türen, 45431200 Verlegen von Wandfliesen, 45261310 Blechverwahrungsarbeiten, 45261320 Dachrinnenarbeiten, 45261910 Dachreparatur, 45261920 Dachwartung, 45410000 Putzarbeiten, 45262522 Mauerwerksarbeiten, 45421132 Einbau von Fenstern, 45422000 Zimmer- und Tischlerarbeiten, 45431100 Verlegen von Bodenfliesen, 45262680 Schweißarbeiten, 45432110 Bodenverlegearbeiten, 45443000 Fassadenarbeiten, 45442110 Anstricharbeiten in Gebäuden, 45442120 Anstricharbeiten und Auftrag von Schutzanstrichen für Konstruktionen, 45442180 Neuanstricharbeiten, 45442190 Farbabbeizungsarbeiten, 45453100 Sanierungsarbeiten, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45262521 Verblendmauerwerk
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Divadlo A. Dvořáka Příbram - Malá scéna, I. Etapa, rekonstrukce WC + šaten
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce šaten a sociálních zařízení malé scény Divadla A. Dvořáka v Příbrami. Součástí díle je mj. také výměna kanalizace a repase oken. Realizace stavby bude probíhat v blízkosti kina a velké scény divadla A. Dvořáka. Během promítání a představení nemohou probíhat hlučné práce na staveništi. Z tohoto důvodu bude vždy na každý týden vypracován plán, kdy budou hlučné práce přerušeny. Na realizaci stavby bude navazovat dodání interiérového vybavení (dodání interiérového vybavení není předmětem tohoto plnění, ale jedná se o samostatnou zakázku). Některé části vybavení (stolky herců, zrcadla) jsou provázány s elektroinstalací, a proto bude nutná koordinace stavby s dodavatelem vybavení již od zahájení stavby.
Interne Kennung: 5/2024
Los: LOT-0002
Titel: Instalace sněhových zábran a dodání odvětrávacích tašek Příbram I/15-18
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební úpravy spočívající ve vkládání nových odvětrávacích tašek do pláště střechy a dalších stavebních pracích. Zadavatel požaduje, aby všechny střešní plochy byly nad okapní částí osazeny sněhovými zábranami. Všechny prvky budou v barvě tašek stávající střechy a pro střešní krytinu jsou určeny BRAMAC-GRANÁT 13. Zadavatel dále uvádí, že stávající střecha je v záruce.
Interne Kennung: 10/2024