See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA UBEZPIECZENIA MIASTA CIESZYN WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: PAKIET I Ubezpieczenia wspólne dla wszystkich jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. prowadzonej działalności i posiadanego mienia Ubezpieczenia dla poszczególnych jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. administrowania drogami 2. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 3. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk 4. Ubezpieczenie maszyn i sprzętu budowlanego, drogowego PAKIET II 1. Ubezpieczenia komunikacyjne PAKIET III 1. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków OSP 2. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków osób skierowanych do robót publicznych, wolontariuszy, praktykantów, stażystów
Interne Kennung: SWZ NR 20291/2026/Cieszyn
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET I
Beschreibung: PAKIET I Ubezpieczenia wspólne dla wszystkich jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. prowadzonej działalności i posiadanego mienia Ubezpieczenia dla poszczególnych jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. administrowania drogami 2. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 3. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk 4. Ubezpieczenie maszyn i sprzętu budowlanego, drogowego
Interne Kennung: SWZ NR 20291/2026/Cieszyn PAKIET I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegające na automatycznym przedłużeniu umowy na okres 12 m-cy na takich samych warunkach jak zawarte wcześniej umowy. Jeżeli Zamawiający nie złoży Wykonawcy w terminie 6 miesięcy przed zakończeniem umowy oświadczenia o nieskorzystaniu z prawa opcji umowa ulega automatycznie przedłużeniu na kolejny okres. Oświadczenie, o którym mowa w ust. 1 Zamawiający złoży Wykonawcy w formie pisemnej pod rygorem nieważności
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET II
Beschreibung: PAKIET II 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: SWZ NR 20291/2026/Cieszyn PAKIET II
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET III
Beschreibung: PAKIET III 1. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków OSP 2. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków osób skierowanych do robót publicznych, wolontariuszy, praktykantów, stażystów
Interne Kennung: SWZ NR 20291/2026/Cieszyn PAKIET III