See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, instalacja i konfiguracja infrastruktury sprzętowo – sieciowej oraz komputerów w Mazowieckim Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego – Dostawa, instalacja i konfiguracja infrastruktury sprzętowo – sieciowej oraz komputerów w Mazowieckim Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku w ramach w ramach projektu: Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w Mazowieckim Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku nr KPOD.07.03-IP.10-0156/25: 1) Pakiet nr 1: Dostawa, instalacja i konfiguracja komputerów; 2) Pakiet nr 2: Dostawa, instalacja i konfiguracja infrastruktury sprzętowo – sieciowej.
Vorherige Bekanntmachung: 118362-2026
Interne Kennung: 56/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa, instalacja i konfiguracja komputerów - Część I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego – Dostawa, instalacja i konfiguracja infrastruktury sprzętowo – sieciowej oraz komputerów w Mazowieckim Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku w ramach w ramach projektu: Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w Mazowieckim Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku nr KPOD.07.03-IP.10-0156/25: 1) Pakiet nr 1: Dostawa, instalacja i konfiguracja komputerów.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa, instalacja i konfiguracja infrastruktury sprzętowo – sieciowej - Część II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego – Dostawa, instalacja i konfiguracja infrastruktury sprzętowo – sieciowej oraz komputerów w Mazowieckim Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku w ramach w ramach projektu: Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w Mazowieckim Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku nr KPOD.07.03-IP.10-0156/25: Pakiet nr 2: Dostawa, instalacja i konfiguracja infrastruktury sprzętowo – sieciowej.
Interne Kennung: Część II