See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Glasbewassing (binnen- en buitenglas inclusief separatieglas)
Beschreibung: Europese aanbesteding volgens de openbare procedure voor de uitvoering van glasbewassing (binnen- en buitenglas inclusief separatieglas) 6 locaties van Hogeschool Inholland
Interne Kennung: M.000693
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Alkmaar & Haarlem
Beschreibung: Perceel 1 - Alkmaar & Haarlem
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Amsterdam
Beschreibung: Perceel 2 - Amsterdam
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Den Haag en Delft
Beschreibung: Perceel 3 - Den Haag en Delft
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 - Rotterdam
Beschreibung: Perceel 4 - Rotterdam
Interne Kennung: 4