Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Oświęcimski (PL21A)
Land: Polen
Allgemeine Informationen
599685-2026 - Competition
Poland – Road transport services – Świadczenie usług w zakresie transportu pacjentów dializowanych w Stacji Dializ dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie (powtórka postepowania) - sprawa 100/2026
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług w zakresie transportu pacjentów dializowanych w Stacji Dializ dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie (powtórka postepowania) - sprawa 100/2026
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych (dowóz i odwóz) pacjentów dializowanych z miejsca zamieszkania do Stacji Dializ Szpitala Powiatowego w Chrzanowie oraz z powrotem. Transport realizowany będzie samochodami Wykonawcy w systemie grupowym, z uwzględnieniem miejsca zamieszkania, stanu zdrowia oraz możliwości poruszania się pacjentów. Usługa realizowana będzie zgodnie z harmonogramem (Planem Dializ) zatwierdzonym przez Zamawiającego. Wykonawca zobowiązuje się do punktualnego transportu, zapewniającego niezakłóconą pracę Stacji Dializ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60100000 Road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Świadczenie usług w zakresie transportu pacjentów dializowanych w Stacji Dializ dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie (powtórka postępowania)
Options:
Description of the options: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo realizacji opcji do końca trwania umowy. 2. Zamawiający zastosuje prawo opcji w sytuacji, gdy konieczne będzie zamówienie przedmiotu zamówienia w ilości większej niż określona w pakiecie. Uruchomienie części objętej prawem opcji nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego oświadczenia o uruchomieniu opcji, podając jednocześnie planowaną do zakupu ilość przedmiotu zamówienia. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 3. Całkowita ilość przedmiotu zamówienia, zamówiona w ramach opcji, może zostać zwiększona maksymalnie o 30% ilości ujętej w pakiecie. Faktyczna ilość, zamówionego w trakcie realizacji umowy przedmiotu zamówienia, uzależniona będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego w okresie, na jaki zostanie zawarta umowa. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane