599709-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen im juristischen Bereich – Poskytování externích právních služeb pro potřeby MHMP - Část 3 - Občanské a obchodní právo (včetně korporátního práva ve vztahu k městským společnostem a příspěvkovým organizacím)
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování externích právních služeb pro potřeby MHMP - Část 3 - Občanské a obchodní právo (včetně korporátního práva ve vztahu k městským společnostem a příspěvkovým organizacím)
BeschreibungPředmětem plnění zadávané veřejné zakázky (dále jen „veřejná zakázka“) jsou právní služby a právní poradenství v režimu zákona č. 85/1996 Sb., o advokacii, konkrétně poskytování právních služeb a poradenství v oblasti občanského a obchodního práva (včetně korporátního práva ve vztahu k městským společnostem a příspěvkovým organizacím) v rozsahu dle Rámcové dohody (příloha č. 1 této zadávací dokumentace): • Příprava / revize / připomínkování smluvní dokumentace (smlouvy, dodatky, objednávky); • Majetkoprávní a věcněprávní agenda (nabývání/pozbývání práv, ukončování smluv, vydržení, veřejné dražby; smlouvy kupní/směnné/darovací/nájemní/podnájemní/výpůjční, právo stavby, služebnosti, smlouvy budoucí, inominátní smlouvy, memoranda apod.); • Korporátní / agenda městských společností a PO (orgány, vztahy města k městským společnostem/PO, související dokumentace - zejména smluvní); • Právní stanoviska / analýzy / rešerše / konzultace, účast na jednáních; • PPP / projektová smluvní agenda (PPP, změna stavebníka, podlicence PD, dodatky apod.); • Autorské právo (odůvodnění použití loga HMP, řízení u ÚPV, rozbory a stanoviska); • Pojišťovací právo (např. úprava pojistných podmínek, včetně návrhu řešení).
Interne KennungPoskytování externích právních služeb pro potřeby MHMP - Část 3 - Občanské a obchodní právo (včetně korporátního práva ve vztahu k městským společnostem a příspěvkovým organizacím)
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrensviz zadávací dokumentace
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79140000 Rechtsberatung und -auskunft
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si na základě ustanovení § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit dodavatele, s nímž uzavřel dílčí objednávku, a to za splnění podmínek, které jsou blíže uvedeny v příloze č. 1 zadávací dokumentace – Rámcové dohodě