599718-2026 - Wettbewerb
Polen – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Dostawy drobiu i podrob. drobiowych, mięsa wieprz., wołowego, podrob. wołowych i wieprzowych, dziczyzny, wędlin drobiowych, wyrobów garmaż. drobiowych, wędlin i wyrobów podrob. wieprzowych i wołowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy drobiu i podrob. drobiowych, mięsa wieprz., wołowego, podrob. wołowych i wieprzowych, dziczyzny, wędlin drobiowych, wyrobów garmaż. drobiowych, wędlin i wyrobów podrob. wieprzowych i wołowych
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia są dostawy drobiu i podrobów drobiowych, mięsa wieprzowego, wołowego, podrobów wołowych i wieprzowych, dziczyzny, wędlin drobiowych, wyrobów garmażeryjnych drobiowych, wędlin i wyrobów podrobowych wieprzowych i wołowych dla CRR KRUS NIWA w Kołobrzegu w okresie obowiązywania umowy w ilościach i asortymencie określonym w arkuszach kalkulacyjnych określających cenę oferty stanowiących Załącznik nr 1A.1., 1A.2., 1A.3. i 1A.4. do SWZ – Asortyment zamówienia – Arkusz kalkulacyjny określający cenę oferty. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania jak i obowiązki Wykonawcy związane z jego realizacją zawarte zostały w SWZ oraz w załącznikach do SWZ w tym w załącznikach Asortyment zamówienia – Arkusz kalkulacyjny określający cenę oferty dotyczących poszczególnych zadań, w Formularzu Ofertowym oraz w Projekcie umowy. 3) Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części, a mianowicie Zadanie nr 1 - dostawy drobiu i podrobów drobiowych, Zadanie nr 2 - dostawy mięsa wieprzowego, wołowego, podrobów wołowych i wieprzowych, dziczyzny, Zadanie nr 3 - dostawy wędlin drobiowych, wyrobów garmażeryjnych drobiowych oraz Zadanie nr 4 - dostawy wędlin i wyrobów podrobowych wieprzowych i wołowych.
Interne KennungO.271.1.8.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112000 Geflügel, 15114000 Innereien, 15119000 Verschiedenes Fleisch, 15111000 Rind- und Kalbfleisch, 15113000 Schweinefleisch, 15119300 Wild, 15131130 Würste, 15131120 Wurstwaren, 15131135 Geflügelwürste, 15131310 Pastete, 15131500 Geflügelerzeugnisse, 15131134 Blutwürste
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 – dostawy drobiu i podrobów drobiowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy drobiu i podrobów drobiowych dla CRR KRUS NIWA w okresie obowiązywania umowy w ilościach i asortymencie określonym w Załączniku nr 1A.1. do SWZ – Asortyment zamówienia – Arkusz kalkulacyjny określający cenę oferty. Wymagania jak i obowiązki Wykonawcy związane z realizacją zamówienia zawarte zostały w SWZ oraz w załącznikach do SWZ w tym w załączniku Asortyment zamówienia – Arkusz kalkulacyjny określający cenę oferty, który stanowi również szczegółowy opis przedmiotu niniejszego zamówienia, w Formularzu Ofertowym oraz w Projekcie umowy. Wymagany termin realizacji zamówienia 12 miesięcy liczonych od dnia 01 stycznia 2027 r. Oferta złożona w danym Zadaniu musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidziany w SWZ dla tego Zadania.
Interne KennungZadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112000 Geflügel, 15114000 Innereien
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 – dostawy mięsa wieprzowego, wołowego, podrobów wołowych i wieprzowych, dziczyzny
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy mięsa wieprzowego, wołowego, podrobów wołowych i wieprzowych, dziczyzny dla CRR KRUS NIWA w okresie obowiązywania umowy w ilościach i asortymencie określonym w Załączniku nr 1A.2. do SWZ – Asortyment zamówienia – Arkusz kalkulacyjny określający cenę oferty. Wymagania jak i obowiązki Wykonawcy związane z realizacją zamówienia zawarte zostały w SWZ oraz w załącznikach do SWZ w tym w załączniku Asortyment zamówienia – Arkusz kalkulacyjny określający cenę oferty, który stanowi również szczegółowy opis przedmiotu niniejszego zamówienia, w Formularzu Ofertowym oraz w Projekcie umowy. Wymagany termin realizacji zamówienia 12 miesięcy liczonych od dnia 01 stycznia 2027 r. Oferta złożona w danym Zadaniu musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidziany w SWZ dla tego Zadania.
Interne KennungZadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15119000 Verschiedenes Fleisch, 15114000 Innereien, 15111000 Rind- und Kalbfleisch, 15113000 Schweinefleisch, 15119300 Wild
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 – dostawy wędlin drobiowych, wyrobów garmażeryjnych drobiowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy wędlin drobiowych, wyrobów garmażeryjnych drobiowych dla CRR KRUS NIWA w okresie obowiązywania umowy w ilościach i asortymencie określonym w Załączniku nr 1A.3. do SWZ – Asortyment zamówienia – Arkusz kalkulacyjny określający cenę oferty. Wymagania jak i obowiązki Wykonawcy związane z realizacją zamówienia zawarte zostały w SWZ oraz w załącznikach do SWZ w tym w załączniku Asortyment zamówienia – Arkusz kalkulacyjny określający cenę oferty, który stanowi również szczegółowy opis przedmiotu niniejszego zamówienia, w Formularzu Ofertowym oraz w Projekcie umowy. Wymagany termin realizacji zamówienia 12 miesięcy liczonych od dnia 01 stycznia 2027 r. Oferta złożona w danym Zadaniu musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidziany w SWZ dla tego Zadania.
Interne KennungZadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste, 15131120 Wurstwaren, 15131135 Geflügelwürste, 15131310 Pastete, 15131500 Geflügelerzeugnisse
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4 – dostawy wędlin i wyrobów podrobowych wieprzowych i wołowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy wędlin i wyrobów podrobowych wieprzowych i wołowych dla CRR KRUS NIWA w okresie obowiązywania umowy w ilościach i asortymencie określonym w Załączniku nr 1A.4. do SWZ – Asortyment zamówienia – Arkusz kalkulacyjny określający cenę oferty. Wymagania jak i obowiązki Wykonawcy związane z realizacją zamówienia zawarte zostały w SWZ oraz w załącznikach do SWZ w tym w załączniku Asortyment zamówienia – Arkusz kalkulacyjny określający cenę oferty, który stanowi również szczegółowy opis przedmiotu niniejszego zamówienia, w Formularzu Ofertowym oraz w Projekcie umowy. Wymagany termin realizacji zamówienia 12 miesięcy liczonych od dnia 01 stycznia 2027 r. Oferta złożona w danym Zadaniu musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidziany w SWZ dla tego Zadania.
Interne KennungZadanie nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste, 15131120 Wurstwaren, 15131134 Blutwürste, 15131310 Pastete