599719-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Kehrfahrzeuge – 1 db 6m3-es seprő gépjármű beszerzése 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 1 db 6m3-es seprő gépjármű beszerzése 2026
Beschreibung: 1 darab 6m3-es, a műszaki dokumentációnak megfelelő utcaseprő gépjármű beszerzése. A járóképes alvázra 48 hónap díjmentes karbantartási, jótállással kapcsolatos javítási szolgáltatást kell vállalni. Várható üzemóra a 48 hónap alatt: 4800 üzemóra/gépjármű. Vélelmezett karbantartási periódus 600 üzemóra A munkából való kiesés minimalizálása érdekében a márkaszerviznek Ajánlatkérő nagykanizsai központjától (Nagykanizsa, Vár út 5) az adott járművel járható aszfaltozott közúton 60 km-es körzetben kell lenni. A járóképes Alvázra 48 hónap a felépítményre 12 hónap jótállás vállalása kötelező. A Gépjárművet Ajánlattevőnek közúti közlekedésre megfelelő felszereltséggel, közúti forgalomban való részvételre levizsgáztatva, műszaki vizsgával, rendszámmal, hatósági jelzésekkel és üzembentartáshoz előírt tartozékokkal ellátva forgalomképes állapotban kell átadni. A forgalomba helyezést, a rendszám és a forgalmi engedély beszerzést az Ajánlattevő végzi, melyhez Vevő a szükséges meghatalmazást, kötelező biztosítást az alapadatok rendelkezésre bocsátása után 5 munkanapon belül biztosítja Ajánlattevő köteles az üzemszerű használatra vonatkozóan helyszíni (teljesítési hely szerint) betanítást tartani 2 fő részére, minimum 2 órában és erről jegyzőkönyvet készíteni. Ha Ajánlatkérő valahol az ajánlatkérésben dokumentációban konkrét gyártmányra, típusra hivatkozik, azt úgy kell olvasni, hogy a hivatkozás mellett a ",vagy azzal egyenértékű" kifejezés szerepel. Ilyen esetben az egyenértékűség igazolása Ajánlattevő kötelezettsége már az ajánlattételkor. További feltételek, pontosítások a dokumentációban.
Interne Kennung: EKR001625772026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tömörítőlapos hulladékgyűjtő gépjárművek besz.2026
Beschreibung: 1 darab 6m3-es, a műszaki dokumentációnak megfelelő seprő gépjármű beszerzése. A járóképes alvázra 48 hónap díjmentes karbantartási, jótállással kapcsolatos javítási szolgáltatást kell vállalni. Várható üzemóra a 48 hónap alatt: 7200 üzemóra/gépjármű. Vélelmezett karbantartási periódus 600 üzemóra A munkából való kiesés minimalizálása érdekében a márkaszerviznek Ajánlatkérő nagykanizsai központjától (Nagykanizsa, Vár út 5) az adott járművel járható aszfaltozott közúton 60 km-es körzetben kell lenni. A járóképes Alvázra 48 hónap a felépítményre 12 hónap jótállás vállalása kötelező. A Gépjárművet Ajánlattevőnek közúti közlekedésre megfelelő felszereltséggel, közúti forgalomban való részvételre levizsgáztatva, műszaki vizsgával, rendszámmal, hatósági jelzésekkel és üzembentartáshoz előírt tartozékokkal ellátva forgalomképes állapotban kell átadni. A forgalomba helyezést, a rendszám és a forgalmi engedély beszerzést az Ajánlattevő végzi, melyhez Vevő a szükséges meghatalmazást, kötelező biztosítást az alapadatok rendelkezésre bocsátása után 5 munkanapon belül biztosítja Ajánlattevő köteles az üzemszerű használatra vonatkozóan helyszíni (teljesítési hely szerint) betanítást tartani 3 fő részére, minimum 2 órában és erről jegyzőkönyvet készíteni. Ha Ajánlatkérő valahol az ajánlatkérésben dokumentációban konkrét gyártmányra, típusra hivatkozik, azt úgy kell olvasni, hogy a hivatkozás mellett a ",vagy azzal egyenértékű" kifejezés szerepel. Ilyen esetben az egyenértékűség igazolása Ajánlattevő kötelezettsége már az ajánlattételkor. További feltételek, pontosítások a dokumentációban.
Interne Kennung: EKR001625772026/1
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser, 34144510 Fahrzeuge für Abfall, 34144512 Müllverdichtungsfahrzeuge
Menge: 1 Stück
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: EKR001625772026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144430 Road-sweeping vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: EKR001625772026/1
Main classification (cpv): 34144511 Refuse-collection vehicles
Additional classification (cpv): 34144500 Vehicles for refuse and sewage, 34144510 Vehicles for refuse, 34144512 Refuse-compaction vehicles
Quantity: 1 piece