2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Zakup zestawów komputerowych, mobilnych stanowisk komputerowych oraz stanowisk serologicznych" w ramach realizacji projektu pn.: "Inteligentny Szpital - Inwestycja w infrastrukturę cyfrową"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup zestawów komputerowych, mobilnych stanowisk komputerowych oraz stanowisk serologicznych” w ramach realizacji projektu pn. „Inteligentny Szpital – Inwestycja w infrastrukturę cyfrową”, finansowany w ramach pożyczki z Krajowego Planu Odbudowy (KPO) za pośrednictwem Banku Gospodarstwa Krajowego (BGK). 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, montaż, instalację i uruchomienie sprzętu komputerowego w łącznej ilości 453 sztuk. 3. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 4. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z Parametrami technicznymi komputerów określonymi w Załączniku nr 1.1 do Formularza ofertowego. Nie spełnienie wymaganych parametrów daje podstawę Zamawiającemu do odrzucenia oferty. 5. Zamawiający przez podanie w SWZ nazw własnych produktów będących przedmiotem zamówienia, określa minimalne parametry techniczne, cechy użytkowe oraz jakościowe, jakim powinny odpowiadać produkty równoważne, aby spełniały stawiane wymagania. 6. Ilekroć przedmiot zamówienia został opisany za pomocą znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczone przez konkretnego wykonawcę, lub norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych przyjmuje się, iż opisowi temu towarzyszy określenie „lub równoważny”. Zamawiający stosownie do art. 101 ust. 4 Ustawy dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 7. Wykonawca, który w ofercie powoła się na zastosowanie produktów równoważnych do opisywanych w SWZ, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego produkty spełniają wymagania określone przez Zamawiającego, poprzez wpisanie nazwy i konfiguracji produktu równoważnego w formularzu ofertowym oraz wykazanie równoważności oferowanego produktu w stosunku do danej pozycji w tabeli Parametrów technicznych oferowanego sprzętu 8. Zamawiający nie dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 9. Wykonawca w zakresie przedmiotowego zamówienia może złożyć tylko jedną ofertę. Złożenie przez Wykonawcę więcej niż jednej oferty lub oferty zawierającej alternatywy powoduje odrzucenie wszystkich ofert złożonych przez danego Wykonawcę. 10. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 11. Kody CPV przewidziane w ramach niniejszego zamówienia: Kod główny CPV: 30213300-8 Komputer biurowy Kody dodatkowe CPV: 30213100-6 Komputery przenośne 30232110-8 Drukarki laserowe 30216130-6 Czytniki kodu kreskowego 35100000-5 Urządzenia awaryjne i zabezpieczające 12. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania z powodu braku środków, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Powyższa możliwość unieważnienia postępowania została przewidziana, zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, w ogłoszeniu o zamówieniu. 13. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania w sytuacji otrzymania informacji o odebraniu (utracie) środków finansowych przeznaczonych na ten cel.
Interne Kennung: D-39/N/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30232110 Laserdrucker, 30216130 Strichcodeleser, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Zadanie