See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rengøringsrobotter
Beschreibung: Vi ønsker, at undersøge markedet for robotløsninger til gulvrengøring i omklædningsrum, undersøgelsesrum, samtalerum, personalestuer, og kontorer m.fl. til Aarhus Universitets Hospital. Send gerne en besked i beskedmodulet, hvis I ønsker at indgå i en markedsdialog.
Interne Kennung: 1-23-4-72-60-26
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39713410 Bodenreinigungsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42995000 Reinigungsmaschinen, 90910000 Reinigungsdienste