2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na opravy dvojkolí osobních vozů s rychlostí do 160km/h
Beschreibung: Předmětem této Smlouvy jsou opravy: Dvojkolí osobní 920-429 lož.komora 84V, Dvojkolí 920-429 bez lož. komory, Dvojkolí 920-530 ložisková komora 64V, Dvojkolí 920-531 s lož. komorou, Dvojkolí 920-530.1 s lož. kom. 74V v majetku Objednatele, přičemž specifikace a rozsah prací je uveden v Příloze č. 2 Smlouvy a to v předpokládaném počtu dvojkolí: 330 Ks Dvojkolí osobní 920-429 lož.komora 84V, 34 ks Dvojkolí 920-429 bez lož. komory, 52 ks Dvojkolí 920-530 ložisková komora 64V, 12 ks Dvojkolí 920-531 s lož. komorou 84V, 6ks Dvojkolí 920-530.1 s lož. kom. 74V
Interne Kennung: VZ0226398
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001