599751-2026 - Ergebnis
Tschechien – Schutzkleidung – Dodávka pracovních oděvů a pracovní obuvi
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka pracovních oděvů a pracovní obuvi
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je uzavření dvou rámcových dohod bez obnovení soutěže, vždy mezi zadavatelem a jedním dodavatelem, na základě kterých budou zadávány veřejné zakázky na dodávky. 1.2. Předmět plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky osobních ochranných pracovních prostředků (dále též „OOPP“). Část 1 - Pracovní oděvy a ochranné prostředky Část 2 - Pracovní obuv Seznam položek předmětu dodávek OOPP včetně předpokládaného množství a minimálních technických podmínek je uveden pro část 1 v příloze A1-1 a pro část 2 v příloze A1-2. Zboží bude odebíráno průběžně, dle potřeb kupujícího, s dodáním pro určená cestmistrovství Správy a údržby silnic Pardubického kraje, příspěvkové organizace.
Interne KennungSUSPK/4809/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18143000 Schutzkleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung, 18800000 Schuhwerk
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 Pracovní oděvy a ochranné prostředky
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky osobních ochranných pracovních prostředků (dále též „OOPP“). Část 1 - Pracovní oděvy a ochranné prostředky Seznam položek předmětu dodávek OOPP včetně předpokládaného množství a minimálních technických podmínek je uveden pro část 1 v příloze A1-1. Zboží bude odebíráno průběžně, dle potřeb kupujícího, s dodáním pro určená cestmistrovství Správy a údržby silnic Pardubického kraje, příspěvkové organizace.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku z příslušné rámcové dohody, a to možnost navýšit počty OOPP nad předpokládané množství uvedené pro část 1 v příloze A1-1 a pro část 2 v příloze A1-2. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku z příslušné rámcové dohody, a to v případě, že v průběhu trvání rámcové dohody dojde k ukončení výroby některého druhu zboží uvedeného v přílohách A1-1/ A1-2. V takovém případě musí dodavatel zrušené zboží nahradit zbožím ve stejné nebo lepší kvalitě a ve stejné nabídkové ceně. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku z rámcové dohody, a to v podobě indexační doložky uvedené v návrhu příslušné rámcové dohody (příloha B2-1 a B2-2 zadávací dokumentace). Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku na dodávky ochranných oděvů a ochranných pracovních pomůcek nad rámec sortimentu uvedeného v zadávací dokumentaci, resp. v rámcové dohodě, v případě nastalé potřeby zadavatele způsobené např. legislativními změnami či mimořádnými událostmi. Změna závazku nepřesáhne 15% sjednaných dodávek po dobu trvání příslušné rámcové dohody
LosLOT-0002
TitelČást 2 Pracovní obuv
BeschreibungČást 2 - Pracovní obuv Seznam položek předmětu dodávek OOPP včetně předpokládaného množství a minimálních technických podmínek je uveden pro část 2 v příloze A1-2. Zboží bude odebíráno průběžně, dle potřeb kupujícího, s dodáním pro určená cestmistrovství Správy a údržby silnic Pardubického kraje, příspěvkové organizace.
Interne KennungSUSPK/4809/2026 - OBUV
Haupteinstufung (cpv): 18800000 Schuhwerk