See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Modernizacja sieci ciepłowniczych w Siemianowicach Śląskich”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest zaprojektowanie i wykonanie modernizacji sieci ciepłowniczej w Siemianowicach Śląskich w formule zaprojektuj i wybuduj wraz z przekazaniem Zamawiającemu dokumentacji powykonawczej oraz dokonaniem wszelkich czynności umożliwiających użytkowanie obiektu budowlanego 2. Projektowana inwestycji zlokalizowana jest w województwie śląskim, w mieście Siemianowice Śląskie, w rejonie ulic: a) Lubiny, Kapicy, Sienkiewicza, Głowackiego, Śniadeckiego, Fitznerów; Szkolnej, Hutniczej; b) Katowickiej, Trafalczyka, Jagiellońskiej, Sobieskiego, Kapicy, Olimpijskiej; c) Orzeszkowej, Stawowej, Wyzwolenia; Północnej, Bytomskiej; Zamówienie zostało podzielone na 3 części. 1)Wykonawca zobowiązany jest realizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 2 Część I, Część II, Część III do SWZ oraz w Programie Funkcjonalno-Użytkowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2) Przedmiot zamówienia powinien spełniać wymagania zawarte w aktualnie obowiązujących przepisach, a w szczególności ustawie z dnia 7 lipca 1994 roku - Prawo Budowlane i aktach wykonawczych do tej ustawy. 3) Ze względu na prowadzenie robót budowlanych na terenie zabudowanym i zamieszkanym roboty te muszą być prowadzone w sposób nieutrudniający korzystania z sąsiednich posesji oraz w sposób nie utrudniający do nich dojazdu, w tym służbom ratunkowym.
Vorherige Bekanntmachung: 318369-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja sieci ciepłowniczej „Kopernik”
Beschreibung: Realizacja tej części będzie przebiegała w rejonie ulic: Lubiny, Kapicy, Sienkiewicza, Głowackiego, Śniadeckiego, Fitznerów; Szkolnej, Hutniczej; W ramach tej części Zamawiający pomocniczo wyodrębnił 7 zadań: Przedmiotem są roboty budowlane, związane z modernizacją sieci ciepłowniczej wraz z dostosowaniem do podłączenia nowych odbiorców w rejonie ulicy Lubiny, Kapicy, Olimpijskiej Przedmiotem jest opracowanie projektu architektoniczno-budowlanego oraz roboty budowlane związane z budową osiedlowej sieci ciepłowniczej w celu podłączenia nowych odbiorców – pomiędzy ulicą Lubiny i Kapicy, polegające na budowie osiedlowej sieci 2 x DN 100 mm, której początek i koniec zlokalizowany będzie na odcinku „E-F”. Przedmiotem opracowanie projektu architektoniczno-budowanego oraz roboty budowlane związane z budową sieci ciepłowniczej w celu podłączenia nowych odbiorców w rejonie ulicy Fitznerów, Śniadeckiego, Głowackiego – część 1”, polegające na budowie sieci 2 x DN 150 mm, której początek i koniec zlokalizowany będzie na odcinku „H-I”. Przedmiotem jest opracowanie następującej dokumentacji projektowej: projektu architektoniczno-budowlanego oraz projektu technicznego, a także roboty budowlane związane budową sieci ciepłowniczej w celu podłączenia nowych odbiorców w rejonie ulicy Fitznerów, Śniadeckiego, Głowackiego – część 2”, Przedmiotem jest opracowanie projektu architektoniczno-budowlanego oraz roboty budowlane związane z budową osiedlowej sieci ciepłowniczej w celu podłączenia nowych odbiorców w rejonie ulicy Śniadeckiego, polegające na budowie sieci 2 x DN 65 mm, oznaczonej na mapie na odcinku „K-L”. Przedmiotem jest opracowanie projektów: architektoniczno-budowlanego oraz projektu technicznego, a także roboty budowlane związane z budową sieci ciepłowniczej w celu podłączenia nowego odbiorcy przy ulicy Fitznerów Przedmiotem są roboty budowlane związane z modernizacją osiedlowej sieci ciepłowniczej wraz z dostosowaniem do podłączenia nowych odbiorców w rejonie ulicy Szkolnej, Hutniczej, polegające na: • modernizacji kanałowej sieci 2 x DN 100 mm, oznaczonej na mapie na odcinku „1-2” o długości ok. 230 m na sieć 2 x DN 150 mm o długości ok. 230 m, wykonanej w technolo-gii rur preizolowanych w kanale, • modernizacji kanałowej sieci 2 x DN 65 mm, oznaczonej na mapie na odcinku „2-3” o długości ok. 69 m na sieć 2 x DN 100 mm o długości ok. 69 m, wykonanej w technologii rur preizolowanych w kanale, • modernizacji kanałowej sieci 2 x DN 100 mm, oznaczonej na mapie na odcinku „2-4” o długości ok. 18 m na sieć 2 x DN 50 mm o długości ok. 18 m, wykonanej w technologii rur preizolowanych w kanale, • modernizacji sieci 2 x DN 65 mm ułożonej w gruncie, oznaczonej na mapie na odcinku „A-B” o długości ok. 53 m, która ulegnie zamianie na sieć 2 x DN 65 mm o długości ok. 18 m, oznaczonej na mapie na odcinku „C-D”, wykonanej w technologii rur preizolowanych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322200 Planung von Rohrleitungen, 71321200 Heizungsplanung, 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45111220 Gestrüppentfernungsarbeiten, 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45312000 Installation von Alarmanlagen und Antennen, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45321000 Wärmedämmarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Modernizacja sieci ciepłowniczej „SI-SII”.
Beschreibung: Realizacja tej części będzie przebiegała w rejonie następujących ulic: • Katowickiej, Trafalczyka, Jagiellońskiej, Sobieskiego, Kapicy, Olimpijskiej; W ramach niniejszej części wyodrębniono pomocniczo 6 zadań Przedmiotem są roboty budowlane związane z modernizacją kanałowej sieci ciepłowniczej od komory przy ulicy Sobieskiego 23 w kierunku i do ulicy Katowickiej”. Prace budowlane będą polegały na modernizacji kanałowej sieci ciepłowniczej 1 x DN 250 mm (zasilanie) i 1 DN 400 mm (powrót) o długości ok. 600 m, na sieć 2 DN 250 mm w technologii rur preizolowanych, oznaczonej na mapie pomiędzy punktami „A-B. Przedmiotem są roboty budowlane związane z modernizacją kanałowej sieci ciepłowniczej – przejście nad ulicą Katowicką na kładce technicznej z konstrukcji stalowej, obudowanej blachą trapezową. Prace budowlane będą polegały na modernizacji sieci ciepłowniczej 1 x DN 250 mm (zasilanie) i 1 DN 400 mm (powrót) o długości ok. 40 m, na sieć 2 DN 250 mm w technologii rur preizolowanych, oznaczonej na mapie pomiędzy punktami „B-C”. Przedmiotem są roboty budowlane związane z modernizacją kanałowej sieci ciepłowniczej od napowietrznej kładki technologicznej nad ulicą Katowicką do komory przy ulicy Stara Katowicka. Prace budowlane będą polegały na modernizacji kanałowej sieci ciepłowniczej 1 x DN 250 mm (zasilanie) i 1 DN 400 mm (powrót) o długości ok. 50 m, na sieć 2 DN 250 mm w technologii rur preizolowanych, oznaczonej na mapie pomiędzy punktami „C-D”. Przedmiotem są roboty budowlane związane z modernizacją kanałowej sieci ciepłowniczej od komory przy ulicy Sobieskiego 23 w kierunku północnym do przejścia nad ulicą Kapicy. Prace budowlane będą polegały na modernizacji kanałowej sieci ciepłowniczej 1 x DN 250 mm (zasilanie) i 1 DN 400 mm (powrót) o długości ok. 240 m, na sieć 2 DN 250 mm w technologii rur preizolowanych, oznaczonej na mapie pomiędzy punktami „A-E”. Przedmiotem są roboty budowlane związane z modernizacją napowietrznej sieci ciepłowniczej na kładce technologicznej konstrukcji betonowo-stalowej, przejście nad ulicą Kapicy. Prace budowlane będą polegały na modernizacji napowietrznej sieci ciepłowniczej 1 x DN 250 mm (zasilanie) i 1 DN 400 mm (powrót) o długości ok. 40 m, na sieć 2 DN 250 mm w technologii rur preizolowanych, oznaczonej na mapie pomiędzy punktami „E-F”. Przedmiotem jest opracowanie projektu architektoniczno-budowlanego dla odcinka sieci pomiędzy punktami „G-H”, projektu technicznego komory ciepłowniczej oraz roboty budowlane związane z modernizacją kanałowej sieci ciepłowniczej od komory przy ulicy Kapicy w kierunku Ciepłowni
Los: LOT-0003
Titel: Modernizacja sieci ciepłowniczej Michałkowice.
Beschreibung: Realizacja tej części będzie przebiegała w rejonie następujących ulic: • Orzeszkowej, Stawowej, Wyzwolenia; Północnej, Bytomskiej; W ramach tej części wyodrębniono pomocniczo 2 zadania: 3.1. Zadanie nr 1. Przedmiotem jest opracowanie projektu architektoniczno-budowlanego oraz projektu technicznego, a także roboty budowlane związane z modernizacją napowietrznej sieci ciepłowniczej od komory w rejonie ulicy Bytomskiej na nieruchomości oznaczonej numerem geodezyjnym 32-3625/102. Prace budowlane będą polegały na modernizacji napowietrznej sieci ciepłowniczej 2 x DN 200 mm o długości ok. 945 m, ułożonej na betonowych podporach, na sieć 2 x DN 150 mm w technologii rur preizolowanych ułożonych w gruncie. Wykonawca zobowiązany jest do zapoznanie się z warunkami, określonymi przez właścicieli nieruchomości, do których należy zapewnić dojazd, stanowiące załącznik nr 7. Ponadto Wykonawca zobowiązany jest do usunięcia wszystkich podpór na całej trasie modernizowanego ciepłociągu: 147 sztuk podpór betonowych oraz 7 sztuk podpór stalowych. 3.2. Zadanie nr 2. Przedmiotem są roboty budowlane związane z modernizacją kanałowej sieci ciepłowniczej od komory w rejonie ulicy Orzeszkowej na nieruchomości oznaczonej numerem geodezyjnym 32-614/27 do komory ciepłowniczej, zlokalizowanej w rejonie ulicy Wyzwolenia, na nieruchomości oznaczonej numerem geodezyjnym 33-623/6. Prace budowlane będą polegały na: • budowie sieci ciepłowniczej 2 DN 250 mm kanałowej pod jezdnią ulicy Orzeszkowej oraz w gruncie na nieruchomości 32-2564/333 pomiędzy punktami „A-B” w technologii rur prei-zolowanych z izolacją plus długości ok. 108 m, • modernizacji kanałowej sieci ciepłowniczej 2 x DN 200 mm o długości ok. 688 m na sieć 2 DN 200 mm w technologii rur preizolowanych z izolacją plus.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322200 Planung von Rohrleitungen, 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45111220 Gestrüppentfernungsarbeiten, 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45312000 Installation von Alarmanlagen und Antennen, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 71321200 Heizungsplanung