599785-2023 - Wettbewerb
Niederlande – Ausrüstung für die Unterstützung der Herzfunktionen – Raamovereenkomst levering, onderhoud en service van mechanische thorax compressie devices
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst levering, onderhoud en service van mechanische thorax compressie devices
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het rechtmatig aanbesteden van de opdracht tot levering, onderhoud en service van Mechanische Thorax Compressie devices voor de leden van Axira. ca. 314 stuks MTC-devices
Interne Kennung: 2023-MTC-AXIRA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182000 Ausrüstung für die Unterstützung der Herzfunktionen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het rechtmatig aanbesteden van de opdracht tot levering, onderhoud en service van MTC-devices voor de leden van Axira. De coöperatie wil voor haar leden een overkoepelende Raamovereenkomst sluiten met één (1) partij ten behoeve van de levering, onderhoud en service van MTC-devices inclusief aanverwante producten en diensten. Leden sluiten ieder voor zich een Nadere overeenkomst onder de raamovereenkomst voor het plaatsen van bestellingen. Ca 314 mtc-devices
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging looptijd raamovereenkomst.