2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja i przeprowadzenie szkoleń on-line dla pracowników JST oraz ich jednostek organizacyjnych z terenu Subregionu Północnego Województwa Śląskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Organizacja i przeprowadzenie szkoleń on-line dla pracowników JST oraz ich jednostek organizacyjnych z terenu Subregionu Północnego Województwa Śląskiego”. Zamówienie przeznaczone dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego w ramach projektu „Sprawny Urząd” Szkolenia dla pracowników JST i ich jednostek z terenu Subregionu Północnego Województwa Śląskiego lata 2024-2026 nr FESL.05.14-IP.02-0763/23-002, dofinansowanego w ramach Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021 – 2027 (Europejski Fundusz Społeczny +), Działanie FESL.05.14-Usługi rozwojowe dla kadr administracji samorządowej. Zamówienie obejmuje organizację i przeprowadzenie szkoleń on-line dla pracowników JST oraz ich jednostek organizacyjnych z terenu Subregionu Północnego Województwa Śląskiego wraz z wszystkimi niezbędnymi kosztami.
Vorherige Bekanntmachung: 239728-2025
Interne Kennung: ZGiPSP.271.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SZKOLENIA Z ZAKRESU FUNDUSZY UNIJNYCH W NOWEJ PERSPEKTYWIE FINANSOWEJ NA LATA 2021-2027 ORAZ ROZLICZANIA WNIOSKÓW O DOFINANSOWANIE
Beschreibung: Zamówienie obejmuje organizację i przeprowadzenie szkoleń on-line dla pracowników JST oraz ich jednostek organizacyjnych z terenu Subregionu Północnego Województwa Śląskiego wraz z wszystkimi niezbędnymi kosztami zgodnie z SWZ.
Interne Kennung: Część I