599829-2026 - Wettbewerb
Polen – Netzausrüstung – Dostawa przełączników sieciowych wraz z licencjami na potrzeby Polskiej Agencji Kosmicznej.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa przełączników sieciowych wraz z licencjami na potrzeby Polskiej Agencji Kosmicznej.
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje dostawę przełączników sieciowych czterech różnych typów wraz z wyposażeniem i licencjami, spełniających wymagania minimalne określone w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne KennungBO/14/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32400000 Netzwerke
5. Los
LosLOT-0002