599842-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Papierhandtücher – Dodávky jednorázových papírových hygienických prostředků 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky jednorázových papírových hygienických prostředků 2026
BeschreibungPředmětem zakázky jsou průběžné dodávky jednorázových papírových hygienických prostředků s cílem zásobování FN Plzeň v požadované struktuře po dobu dvou let od podpisu kupní smlouvy na základě výsledků ukončeného zadávacího řízení.
Interne Kennung27/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33763000 Papierhandtücher
5. Los
LosLOT-0001
TitelPapírové ručníky jednovrstvé
BeschreibungPředmětem zakázky jsou průběžné dodávky papírových ručníků po dobu dvou let. Papírové ručníky jednovrstvé, skládané, určené do zásobníků.
Interne Kennung27/26-1
LosLOT-0008
TitelToaletní papír
BeschreibungPředmětem zakázky jsou průběžné dodávky toaletního papíru po dobu dvou let.
Interne Kennung27/26-4
Haupteinstufung (cpv): 33761000 Toilettenpapier
LosLOT-0007
TitelPapírové ručníky v rolích
BeschreibungPředmětem zakázky jsou průběžné dodávky papírových bílých ručníků v rolích po dobu dvou let.
Interne Kennung27/26-3
LosLOT-0004
TitelPapírové ručníky bílé dvouvrstvé
BeschreibungPředmětem zakázky jsou průběžné dodávky papírových bílých dvouvrstvých ručníků po dobu dvou let. Papírové ručníky dvouvrstvé, bílé, skládané, určené do zásobníků.
Interne Kennung27/26-2