2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wijkonderhoud Noord Oost, Noord West & Bossen & Parken
Beschreibung: Gemeente Arnhem wil een overeenkomst sluiten met één ondernemer per perceel voor het wijkonderhoud van: 1. Noord Oost, 2. Noord West en 3. Bossen & Parken voor de duur van vier jaar met een optie tot verlenging twee maal met twee jaar. 00
Interne Kennung: 4631592
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: markt
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wijkonderhoud perceel 1 - Noord Oost
Beschreibung: Gemeente Arnhem wil een overeenkomst sluiten met één ondernemer voor het groenonderhoud, onkruidbeheersing op verharding, zwerfafvalbeheersing, onderhoud voorzieningen, onderhoud water (oevers en poelen), inzetten personeel en materieel en werkzaamheden van algemene aard van perceel 1- Noord Oost, voor de duur van vier jaar met een optie tot verlenging twee maal met twee jaar. circa 8,9 km2
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: geen
Los: LOT-0002
Titel: Wijkonderhoud perceel 2 - Noord West
Beschreibung: Gemeente Arnhem wil een overeenkomst sluiten met één ondernemer voor het groenonderhoud, onkruidbeheersing op verharding, zwerfafvalbeheersing, onderhoud voorzieningen, onderhoud water(oevers en poelen), inzetten personeel en materieel en werkzaamheden van algemene aard van perceel 2- Noord West, voor de duur van vier jaar met een optie tot verlenging twee maal met twee jaar. circa 8 km2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Wijkonderhoud perceel 3 - Bossen & Parken
Beschreibung: Gemeente Arnhem wil een overeenkomst sluiten met één ondernemer voor het ecologisch maaibeheer en gazonbeheer, onderhoud water(oevers, poelen en moeras), groenonderhoud, onkruidbeheersing op verharding, inzetten personeel en materieel, onderhoud voorzieningen en werkzaamheden van algemene aard van perceel 3 - Noord Oost, voor de duur van vier jaar met een optie tot verlenging twee maal met twee jaar. circa 2500 ha
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 4631592
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: markt
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77000000 Servicios agrícolas, forestales, hortícolas, acuícolas y apícolas
Clasificación adicional (cpv): 77313000 Servicios de mantenimiento de parques
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Clasificación principal (cpv): 77310000 Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes
Opciones:
Descripción de las opciones: geen
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
Clasificación principal (cpv): 77313000 Servicios de mantenimiento de parques