599855-2023 - Wettbewerb
Niederlande – Gebäudereinigung – EA Schoonmaakonderhoud en glasbewassing
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Schoonmaakonderhoud en glasbewassing
Beschreibung: De scope van de opdracht omvat de volgende werkzaamheden: - Het verzorgen van reguliere en periodieke schoonmaakwerkzaamheden; - Het uitvoeren van extra (specialistische) werkzaamheden op afroep; - Het verzorgen van glasbewassingsdienstverlening; - Het bijvullen van sanitaire artikelen en verhelpen van kleine verstoringen aan de sanitaire dispensers; - Het aansturen van schoonmaakmedewerkers van Aanbestedende dienst via een undermanagement structuur. Buiten de scope van de opdracht vallen de volgende werkzaamheden: - Het bestellen van sanitaire artikelen. De dienstverlening wordt uitgevoerd voor de primair onderwijs locaties van SKOzoK. Het totaal aantal vierkante meter in onderhoud voor deze aanbesteding bedraagt circa 35.000 m2 schoonmaakonderhoud en circa 18.000 m2 glasbewassing.
Interne Kennung: 23.183
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Scholen uit de gemeente Bergeijk en Valkenswaard
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad. Dit perceel omvat 16 locaties binnen gemeente Bergeijk en Valkenswaard.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Aanbestedende dienst wil na gunning van de opdracht een Overeenkomst sluiten met één of twee Inschrijver(s) voor een periode van drie (3) jaar met de mogelijkheid om twee (2) keer te verlengen voor een periode van één (1) jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Scholen uit de gemeente Cranendonck, Heeze-Leende en Aalst-Waalre
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad. Dit perceel omvat 10 locaties binnen gemeente Cranendonck, Heeze-Leende en Aalst-Waalre.
Interne Kennung: 2