2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afvalinzameling en -verwerking’
Beschreibung: De opdracht betreft het inzamelen, transporteren en verwerken van afvalstromen van VrZW en GGD Zaanstreek-Waterland op de daarvoor aangewezen locaties. De opdracht omvat de inzameling, het transport en de verwerking van de binnen de scope vallende afvalstromen van VrZW en GGD Zaanstreek-Waterland gedurende de volledige contractperiode.
Interne Kennung: VRZW/GGDZW-EA-Afvalinzameling
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan na afloop van de initiële looptijd van vier jaar tweemaal eenzijdig door Opdrachtgevers worden verlengd met telkens maximaal één jaar.