2. Verfahren
Verfahren
Titel: Veilig Werken op Hoogte – Inspecteren en klein herstel integraal dakveiligheidssysteem
Beschreibung: De opdracht omvat het inspecteren, beoordelen en adviseren over bestaande valbeveiligingsinstallaties en klimvoorzieningen (zoals klimijzers, ladders en dergelijke), alsmede het uitvoeren van kleinschalige herstelwerkzaamheden daaraan. Hiervoor wordt verwezen naar de aanbestedingsleidraad, de Overeenkomst en het Technisch Pakket van Eisen met bijbehorende Bijlagen.
Interne Kennung: ODV.27
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het aantal verwachte inschrijvers is niet hoog, de opdracht is niet complex en deze procedure is het minste belastend voor de markt en het RVB
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Veilig Werken op Hoogte – Inspecteren en klein herstel Valbeveiliging, Perceel regio Noord-Oost
Beschreibung: De opdracht omvat het inspecteren van assets, evenals het uitvoeren van kleinschalige herstelwerkzaamheden tot € 10.000,00 aan bestaande valbeveiligingsinstallaties en klimvoorzieningen. De opdracht betreft de regio Noord-Oost (Friesland, Groningen, Drenthe, Flevoland, Overijssel en Gelderland). Hiervoor wordt verwezen naar de aanbestedingsleidraad, het Pakket van Eisen met bijbehorende Bijlagen en de Overeenkomst.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst wordt aangegaan voor de duur van 36 maanden met een optie tot verlenging van 2 maal 12 maanden. De optie tot verlenging betreft een eenzijdig in te roepen optie van het Rijksvastgoedbedrijf. De genoemde data en/of looptijd zoals vermeld in de (concept)contractdocumenten zijn leidend.
Los: LOT-0002
Titel: Veilig Werken op Hoogte – Inspecteren en klein herstel Valbeveiliging, Perceel regio Noord-West
Beschreibung: De opdracht omvat het inspecteren van assets, evenals het uitvoeren van kleinschalige herstelwerkzaamheden tot € 10.000,00 aan bestaande valbeveiligingsinstallaties en klimvoorzieningen. De opdracht betreft de regio Noord-West (Noord-Holland en Utrecht). Hiervoor wordt verwezen naar de aanbestedingsleidraad, het Pakket van Eisen met bijbehorende Bijlagen en de Overeenkomst.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Veilig Werken op Hoogte – Keuringen en klein herstel Valbeveiliging, Perceel regio Zuid Nederland.
Beschreibung: De opdracht omvat het inspecteren van assets, evenals het uitvoeren van kleinschalige herstelwerkzaamheden tot € 10.000,00 aan bestaande valbeveiligingsinstallaties en klimvoorzieningen. De opdracht betreft de regio Zuid Nederland (Zeeland, Noord-Brabant en Limburg). Hiervoor wordt verwezen naar de aanbestedingsleidraad, het Pakket van Eisen met bijbehorende Bijlagen en de Overeenkomst.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Veilig Werken op Hoogte – Inspecteren en klein herstel Valbeveiliging, Perceel regio Zuid-West Nederland
Beschreibung: De opdracht omvat het inspecteren van assets, evenals het uitvoeren van kleinschalige herstelwerkzaamheden tot € 10.000,00 aan bestaande valbeveiligingsinstallaties en klimvoorzieningen. De opdracht betreft de regio Zuid-West Nederland (Zuid-Holland). Hiervoor wordt verwezen naar de aanbestedingsleidraad, het Pakket van Eisen met bijbehorende Bijlagen en de Overeenkomst.
Interne Kennung: 4
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ODV.27
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 71600000 Technical testing, analysis and consultancy services
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4