599872-2023 - Planung
Niederlande – Werbe- und Marketingdienstleistungen – Communicatieadvies en -uitvoering RWS
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Communicatieadvies en -uitvoering RWS
Beschreibung: De gevraagde dienstverlening ziet toe op integrale communicatietrajecten en de levering van communicatiemiddelen. RWS heeft een brede en diverse behoefte aan strategisch, tactisch en operationeel communicatieadvies, coördinatie en uitvoering. Een integrale opdracht aan opdrachtnemers kan bijvoorbeeld zijn het ontwikkelen van een communicatiestrategie en/of een communicatieplan. Maar ook het coördineren, ontwikkelen én uitvoeren van een creatief concept en de bijbehorende middelen- en activiteitenmix op basis van een bestaande communicatiestrategie of -plan. Het opleveren van (losse) communicatiemiddelen en -activiteiten, al dan niet inclusief creatief concept en vormgeving vallen ook onder scope van deze raamovereenkomst. De geschatte omvang voor de raamovereenkomst is €45.000.000.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen