See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nawóz azotowy RSM 32 lub równoważny
Beschreibung: Nawóz azotowy RSM 32 lub równoważny w ilości 48 ton. Wymagane parametry techniczne i jakościowe dla produktu równoważnego. Nawóz azotowy płynny. Roztwór saletrzano-mocznikowy. Zawartość: N 32% azotu, w tym: 8% w formie amonowej NH4 8% w formie azotanowej NO3 16% w formie amidowej NO2 Na potwierdzenie informacji dotyczących wyżej wymienionych parametrów jakościowych produktu Zamawiający wymaga załączenia do oferty przedmiotowego środka dowodowego w postaci karty charakterystyki lub innego dokumentu potwierdzającego spełnianie wymaganych parametrów produktu. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Vorherige Bekanntmachung: 475739-2026
Interne Kennung: 128/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
Los: LOT-0001