See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy płynów infuzyjnych dla podmiotów leczniczych województwa podkarpackiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: zakup i dostawa płynów infuzyjnych dla podmiotów leczniczych województwa podkarpackiego, szczegółowo opisano w SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 420713-2026
Interne Kennung: 5/ZP/SZ/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Część 1
Beschreibung: Zakup i dostawy płynów infuzyjnych dla podmiotów leczniczych województwa podkarpackiego
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Część 2
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Część 3
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Część 4
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Część 5
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Część 6
Interne Kennung: Część 6