599893-2026 - Ergebnis
Tschechien – Medizinsoftwarepaket – Vytvoření eHEALTH platformy pro komunikaci, výměnu a sdílení informací mezi poskytovateli zdravotních služeb, pacienty a informačními systémy pro ONN a.s. a NRK o.z. - Dílčí část 2 – Systém PACS pro ONN a.s. a NRK o.z. – druhé opakované vyhlášení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVytvoření eHEALTH platformy pro komunikaci, výměnu a sdílení informací mezi poskytovateli zdravotních služeb, pacienty a informačními systémy pro ONN a.s. a NRK o.z. - Dílčí část 2 – Systém PACS pro ONN a.s. a NRK o.z. – druhé opakované vyhlášení
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodání a implementace nového informačních systému pro Oblastní nemocnic Náchod a její odštěpný závod Nemocnici Rychnov nad Kněžnou. Součástí dodání je i servis tohoto systému. Detailní popis předmětu plnění je součástí přílohy č. 6 (Technické požadavky) a v přílohy č. 5 (Návrh smlouvy) Zadávací dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungSystém PACS pro Oblastní nemocnici Náchod a.s. a Nemocnici Rychnov nad Kněžnou o.z. – druhé opakované vyhlášení